ČLANSTVO KZS

TEKMOVALNI KLUBI
Klub Naslov Pošta Kraj Kontakt Telefon E-pošta
Društvo center konjeniškega športa Ljubljana Gubčeva 4 4240 Radovljica Niko Jakelj vnucec.bogomir@gmail.com
Endurance konjeniški klub Pristop Gradišče 12 1290 Grosuplje Kim Hočevar 041 533 324 endurancepristop@gmail.com
Jahalni klub Kasco Svečina Plač 22 2201 Zg. Kungota Nataša Požar 040/818-992 kasco.svecina@gmail.com
Jahalni klub Maribor Vrbanska 65 2351 Kamnica Rok Vadnjal 041/374 347 rvadnjal@siol.net
Kasaški klub Triglav Bled Gorenjska cesta 2 4240 Radovljica Stane Krainer 031 612 880 notarstanekrainer@siol.net
Kasaško društvo Piramida Vrbanska cesta 65 2351 Kamnica Dušan Selinšek 041 994 123 kdpiramida@gmail.com
Kobilarna Lipica Lipica 5 6210 Sežana Klemen Turk 041 750 226 tajnistvo@lipica.org, klemen.turk@lipica.org
Konjeniški klub Brdo pri Ihanu Brdo 1 1230 Domžale Irena Ščap 040/306-760 info.actron@gmail.com
Konjeniški klub Celje Škofja vas 51 3211 Škofja vas Kučer Aleš 041 710 846 konjeniski-klub-celje@amis.net
Konjeniški klub Gibanje Šturmova 3 1211 Ljubljana-Šmartno Boris Šefman, Živa Šefman 070 857 580, 041 635 943 boris.sefman@siol.net ; ziva.sefman@gmail.com
Konjeniški klub Ježa pri Ježu Pelechova 75 1235 Radomlje Šarc Neža 041-767-427 jezaprijezu@gmail.com
Konjeniški klub Karlo - Maribor Meljski hrib 41 2000 Maribor Kovačič Mihael ml. 041 580 117 karloklub@gmail.com
Konjeniški klub Komenda Glavarjeva 98 1218 Komenda Polona Osolnik 031 635 911 kkkomenda@siol.net
Konjeniški klub Kras Sežana Filipčje Brdo 6 6210 Sežana Zoran Zečevič 041 414 434 zoran.zecevic@gmail.com
Konjeniški klub Krka Grm Novo Mesto Sevno 13 8000 Novo mesto Bratkovič Janez, Mojca Kogovšek 041 668 680, 041 623 259 mojca.kogovsek2@guest.arnes.si
Konjeniški klub Ljubljana Stožice 28 1000 Ljubljana Karmen Vnučec 01/5687325 karmen.vnucec@gmail.com
Konjeniški klub Medljan Cetore 29 6310 Izola Gregor Kosmina 040 208 097 gregor@panteongroup.si
Konjeniški klub Obala Spodnje Škofije 225 6281 Škofije Nastia Vrčkovnik 041 545 862 nastia.vrckovnik@gmail.com
Konjeniški klub PIP Pot k Savi 20 1000 Ljubljana Iris T. Prešeren, Franci Lisjak, Peter Prešeren 041-681-502, 031/655 157 irispreseren@gmail.com
Konjeniški klub Posestvo Ugar Cesta na Ugar 26 1310 Ribnica Jurij Rudež 041 638 078 jurij.rudez@ugar.si
Konjeniški klub Slovenj Gradec Mislinjska dobrava 22 2383 Šmartno pri Slovenj Gradcu Nuša Kamnik 041 396 326 konjeniskiklub.slovenjgradec@gmail.com
Konjeniški klub Stol Žirovnica 59c 4274 Žirovnica Sebastijan Zupan, Majda Knez 041335 890, 051352987 konj.klub.stol@gmail.com
Konjeniški klub Stožice Ljubljana Stožice 28 1000 Ljubljana Mojca Kolenc 051419343, 041547970 kkstozicelj@gmail.com
Konjeniški klub Strmol Ptujska cesta 21 3252 Rogatec Boleslav Bizjak 040239882 kkstrmol@gmail.com, boleslav.bizjak@gov.si
Konjeniški klub SUPRINN Cerovec 12 3230 Šentjur pri Celju Primož Rifelj 041 774 729 suprinn.sporthorses@gmail.com, primoz.rifelj@gmail.com
Konjeniški klub Ugar Cesta na Ugar 26 1310 Ribnica Rok Korošec 01 83 73 133 posestvo.ugar@ugar.si
Konjeniški klub Urh Bauman Dupleška cesta 313H 2000 Maribor Urh Bauman 041 650 382 kkurhbauman@gmail.com
Konjeniški klub Velebiro Metelkova 42 2000 Maribor Tatjana Vele 031 320 323 marija.velebiro@siol.net
Konjeniški klub Velenje Škale 111 3320 Velenje Robert Skaza 041 600 620 kkvelenje@gmail.com, skaza.robi@siol.net
Konjeniško društvo Marsilea Pacinje 23 2252 Dornava Vanja Janžekovič 040 435 441 kcmarsilea@gmail.com, vanja.janzekovic@gmail.com
Konjeniško društvo Pesnica Pesnica 8 2211 Pesnica Jožef Frajzman 041/414-792 jozef.frajzman@siol.net, kd-pesnica@gmail.com
Konjerejsko društvo Celje Lopata 15c 3000 Celje Andrej Pišek 041 763 297 konjerejskodrustvocelje@gmail.com
Posestvo Jurečič Lipe 15 1000 Ljubljana Simon Jurečič, Petra Peterlin 041 266 797, 041 603 702 konjenistvo.peterlin@gmail.com
SIRHA Pelechova 90 1235 Radomlje Nataša Sitar 041 694 587 info@sirha.si
Športno društvo Konjeniški center Celje Lopata 43 3000 Celje Nika Bosio 031 644 865 nika@konji-celje.si; info@konji-celje.si
Športno društvo Titani Ljubljana Tesovnikova 50d 1000 Ljubljana Mateja Aleš 041 230 802 titaniljubljana@gmail.com

NETEKMOVALNI KLUBI
Klub Naslov Pošta Kraj Kontakt Telefon E-pošta
Konjeniški klub Krumperk Gorjuša 19a 1233 Dob Iztok Izidor Bajec 041 710 999 i.bajec@telemach.net
Konjeniški klub Posestvo Plana Selce 66 6257 Pivka Gisela Ross-Pantelič 031/635 900 posestvo.plana@siol.net
Konjeniški klub Višnja vas Višnja vas 40 3212 Vojnik 031 609 437 celeiaprojekt@siol.net, barbara_krasek@t-2.net
Konjeniški klub Vrtnica Nova Gorica Ozeljan 2b 5261 Šempas Klavdij Bizjak 041 653 344 klavdij.bizjak@siol.net
Konjeniško društvo Blagovna Proseniško 22 3230 Šentjur Viljem Kolar 031/614 970, 041/614 970
Konjeniško društvo Podhojca Podhojni hrib 11 1314 Rob Dušan Zgonec 041 319 242 kd.podhojca@gmail.com
Slovensko združenje quarter konjev SIQHA Spodnja Lipnica 36b 4246 Kamna Gorica Katja Zrimšek 041 977 043 info@siqha.si
Zavod Nazaj na konja Starošince 37b 2326 Cirkovce Aleksander S. Goljavšček 041 617 369 info@nakonju.si

PODPORNI KLUBI
Klub Naslov Pošta Kraj Kontakt Telefon E-pošta
Celesta d.o.o. Lopata 43 3000 Celje Nika Bosio nika@konji-celje.si
Društvo rejcev islanskih konj Slovenije-DRIKS Cesta v Mestni log 47 1000 Ljubljana Zvone Pavšič 041 739 956 driks.drustvo@gmail.com
Emles d.o.o. Partizanska ulica 38 2310 Slovenska Bistrica Sanja Kapun 051 676 214 kapun.sanja406@gmail.com
EOHIPPUS d.o.o. Breg 22a 1353 Borovnica Tanja Bregar 031 801 154, 01/363 81 48 tanja.bregar@eohippus.si
Konjeniški klub BONI Slovenska Bistrica Vrhole pri Slovenskih Konjicah 29 2316 Zgornja Ložnica Cvetka Brezner 040 797 980 konjeniskiklubboni@gmail.com
Konjeniški klub Postojna Reška c. 4a 6258 Prestranek Sandi Skočir 031 455 675 sandiskocir@gmail.com
Konjeniški klub Trnovo Cesta dveh cesarjev 11 1000 Ljubljana Oven Igor 041 799-342 info@kk-trnovo.si
Konjeniško društvo Trbovlje Retje 14 1420 Trbovlje Drago Ostrovšnik 041/407 988 drago.ostrovsnik@spekter-projekt.si